Choď na obsah Choď na menu
 


Spoločnosť

Príspevky

10. 10. 2022

Sankcie nie sú tým, čím sú! Je to len ďalší podvod!

/ Rubrika: Spoločnosť

   Sankcie Európskej únie proti Rusku sú prezentované ako reakcia demokratického sveta na agresiu voči Ukrajine. Sú prezentované ako niečo, čo je morálnou povinnosťou demokratického sveta, aby dal najavo, že nie je možné tolerovať vojenskú agresiu, nerešpektujúcu územnú integritu iných štátov. 

 
Celý príspevok

15. 8. 2022

O ostreľovaní jadrovej elektrárne, o nemorálnom komediantovi a o drzosti médií

/ Rubrika: Spoločnosť

   Ruská armáda ostreľovala Moskvu! Takéto tvrdenie je nezmysel! Úplne rovnaký nezmysel, ako tvrdenie, že ruská armáda ostreľovala Záporožskú jadrovú elektráreň.

 
Celý príspevok

2. 8. 2022

Lživé polopravdy médií o covide a o Ukrajine

/ Rubrika: Spoločnosť

   Pretože informácie predstavujú niečo, na základe čoho si vytvárame obraz sveta okolo nás, pozrime sa detailnejšie na veľké médiá a na kvalitu ich informácií. Pozrime sa na to, ako  zavádzajú, klamú a manipulujú verejnosť tým, že nehovoria celú pravdu, ale len tú časť pravdy, ktorá im vyhovuje. Ide o prístup neobjektívny a vedome manipulatívny, cielene ovplyvňujúci verejnú mienku želaným smerom. 

 
Celý príspevok

13. 6. 2022

Válka na Ukrajině! Neuvěřitelné skutečnosti!

/ Rubrika: Spoločnosť

   V médiích se hodně mluví o hrdinském odporu ukrajinské armády proti ruským okupantům. Na čem je však ve skutečnosti postaveno jejich hrdinství?

 
Celý príspevok

23. 5. 2022

Na vlne nenávisti! Fašizácia Európy a zatratenie duše!

/ Rubrika: Spoločnosť

   Európa je fašizovaná a nacifikovaná! A to čoraz viac! Fašizmus a nacifikácia sú synonymami slova nenávisť. Fašizácia je nenávisť, pochádzajúca zo špičiek spoločnosti a nacifikácia je nenávisť, prejavovaná obyvateľstvom, ktoré sa stáva nacifikované pod vplyvom fašizácie zhora. 

 
Celý príspevok

16. 5. 2022

Hlasování o vydání Fica pro vazební stíhání! Duchovní rozbor

/ Rubrika: Spoločnosť

   Hned, když jsem z rozhlasu slyšel formulaci obvinění Roberta Fica ze založení zločinecké skupiny mi bylo jasné, že jde o vykonstruované obvinění. Že jde o divadlo pro veřejnost podobně, jako tomu bylo v padesátých letech minulého století při vykonstruovaných totalitních komunistických procesech. To je naprosto jasné! To přece každý normální člověk cítí a vnímá!

 
Celý príspevok

12. 5. 2022

Žijeme v době nihilismu! Je třeba konečně najít východisko!

/ Rubrika: Spoločnosť

Tím, jak dlouhodobě není nacházeno všeobecně smysluplné východisko pro život lidí na Zemi, tím se stále více rozšiřuje nihilismus – stav vnitřního vykořenění – který je výsledkem nenaplněnosti, která se z přirozené podstaty dostavuje u lidského ducha, jestliže tento nemá naději, výhled do dalších etap svého bytí.

 
Celý príspevok

2. 5. 2022

Podobenstvo Krista odhaľuje mediálnu lož o Ukrajine

/ Rubrika: Spoločnosť

   Aj ľudia nie príliš znalí Ježišovho učenia poznajú známe podobenstvo o dvoch cestách. O ceste širokej, vedúcej do zatratenia, po ktorej kráča väčšina, a o ceste úzkej, vedúcej k spáse, ktorú nachádzajú iba nemnohí. Ako to súvisí s Ukrajinou? Alebo, presnejšie vyjadrené, ako súvisí toto podobenstvo s informovaním medií o dianí na Ukrajine?

 
Celý príspevok

28. 4. 2022

Výnimočný duchovný vhľad do diania na Ukrajine

/ Rubrika: Spoločnosť

Vypočujte si reláciu o tom, čo sa o vojne na Ukrajine nikde inde nedozviete. O jej duchovnom pozadí a duchovných súvislostiach. 

cesta vzostupu 128 - YouTube

 

 
Celý príspevok

8. 4. 2022

Masaker v Buči! Čo mi na ňom nesedí?

/ Rubrika: Spoločnosť

   Keď sovietska armáda rýchlo postupovala na Berlín, snažili sa nemeckí fašistickí zločinci urýchlene zahladiť stopy po svojom vraždení v koncentračných táboroch, aby nevyšlo najavo, aké zverstvá tam páchali. Je totiž prirodzené, že každý zločinec sa snaží čo najviac utajiť svoje zločiny.

 
Celý príspevok