Choď na obsah Choď na menu
 


Zdravie

Príspevky

28. 3. 2022

Jak úspěšně zvládnout dnešní dobu bez duševní újmy?

/ Rubrika: Zdravie

    Události, které se na nás hrnou poslední roky, vyvíjejí velký tlak na naši psychiku. Nejdříve to byl covid a opatření proti němu. A teď je to válka na Ukrajině.

 
Celý príspevok

24. 11. 2021

Domáca vakcína proti COVID-19

/ Rubrika: Zdravie

Pre tých, ktorí to možno nevedia, sa popredný lekársky výskum v bývalom ZSSR uskutočňoval v Taškente, a to od čias  druhej svetovej vojny, kedy sa tam sústredil výkvet sovietskeho vedeckého myslenia v medicíne. Na jar roku 2020, na vrchole prvej vlny epidémie, zverejnili v Taškente vedecky podložené a mimoriadne užitočné vedecké informácie o COVID-19 pre pomoc ľuďom dobrej vôle.

 
Celý príspevok

4. 11. 2021

O zdraví jinak - duševní hygiena a duchovní rozvíjení člověka

/ Rubrika: Zdravie

Nedílnou součástí jakékoliv léčby, ale i prevence musí být práce na duchovní podstatě člověka - tj. na duchu. Léčení i prevence nemocí musí probíhat jak na úrovni fyzického těla, tak i na duševní a duchovní úrovni člověka, neboť všechny tyto úrovně se vzájemně prolínají a ovlivňují.

 
Celý príspevok

19. 3. 2021

Mimoriadne dôležité! Správa zdravotníkov ľuďom pozitívnym na koronavírus

/ Rubrika: Zdravie

Z dôvodu kolapsu zdravotného systému sme my, zdravotníci pripravili túto správu pre verejnosť.

 
Celý príspevok

8. 2. 2021

Zdravie a choroba! Pohľad, ktorý vás asi zaskočí

/ Rubrika: Zdravie

Tento článok obsahuje myšlienky, neprijateľné pre mnohých materialisticky orientovaných ľudí. Chybou týchto ľudí však je, že žijeme v univerze, ktoré má duchovný rozmer. A práve preto sa treba pozerať na všetky veci predovšetkým z duchovného hľadiska. A to platí bezvýhradne aj o pohľade na problematiku zdravia a choroby.

 
Celý príspevok

21. 12. 2020

Kontroverzní pohled na transplantace

/ Rubrika: Zdravie

    Na vše kolem nás existují také jiné pohledy, než ty, co jsou běžně zažité. A protože nejsou zažité, vzbuzují často nevoli a odpor.

 
Celý príspevok